4. Sınıflar için Okuma Seti

Kitap Sayısı    : 5


Yaş Grubu     : 4. Sınıflar için


 

Satış fiyatı:
120.00 TL
İnternet fiyatı:
78.00 TL
İndirim Oranı: %35

Setin içindeki kitaplar:

Ayşegül'e Ne Oldu?


Bulut ve dört arkadaşı dünyayı dolaşma planları yaparken, arkadaşları Ayşegül?ün birdenbire ortadan kaybolduğunu fark ederler. Ayşegül?ün kaçırıldığını düşünen Bulut, onu aramaya başlar. Bunun için daha önce hiç girmediği sokaklara girecek, taş ocaklarında keşif yapacak ve sonunda kendisini tarihi eser kaçakçılarının arasında bulacaktır. Siz de Fatih Erdoğan?ın bu en sevilen macera romanını elinizden düşüremeyeceksiniz.

Korsan Kitap Çetesi

Bulut ve arkadaşları pazar yerinde kitap satmaya çalışan iki arkadaşlarına destek olmaya karar verirler. Fakat aşağı mahalledeki çocuklar da pazarın en iyi köşesinde kitap satmak isterler ve bunun için aralarında sıkı bir rekabet başlar. Ancak Bulut, bu rekabetin adil olmadığından şüphelenmektedir. Şüphelerinde de haklı çıkan Bulut, bir anda kendini korsan kitap çetesinin izini sürerken bulacak ve nefes kesen bir macera başlayacaktır.

Sandalda Bir Çocuk ve Bir Ayı

2013 BRANFORD BOASE İLK KİTAP ÖDÜLÜ

Bir ayı ve bir çocuk bir sandalla denize açılırlar. Yanlarında sadece bir bavul, bir ukulele ve bir çizgi roman dergisi vardır. Kısa bir yolculuktur niyetleri ama bazı "öngörülemeyen durumlar" ortaya çıkar... Fırtınalar, korkunç deniz canavarı, sahip oldukları tek yiyecek olan, ürkütücü Son Sandviç...

Hırçın dalgalarla baş edebilecekler midir? Ayı nereye gittiklerini söyleyecek midir? Ve şişeyle yolladıkları mesaja cevap veren kimse çıkacak mıdır?

Sihirli Kalem

 

Dizinin bu kitabında kahramanımız Caner, öğretmeninin verdiği ödevi çabucak bitirebilmek için hızlı yazan bir kalem diler ve sihirli meşe ağacı bu dileği gerçekleştirir. Ancak bu kolaycılığı onu tuhaf bir serüvene sürükler. Caner ve arkadaşları Azteklerin yaşadığı zamana giderek Aztek kültürünün yok olmasını engellemeye çalışırlar. Ancak başlarına olmadık şeyler gelir.

Tarihi değiştirmeye çalışan kahramanlarımızın bu nefes kesen macerasında Sihirli Dizi okurlarını pek çok sürpriz bekliyor...

Hügo'nun Muhteşem Dünyası

Hügo bir dahi, muhteşem bir sporcu ve okulun en havalı çoçuğu en azından, rüyalarında...

Gerçek hayatta ise şan ve şöhretten kilometrelerce uzakta!

 

Tom Trueheart - Cesur Maceracı

TOM TRUEHEART ağabeyleri gibi bir kahraman olmak istiyordu. Onlar gibi cesur, yakışıklı ve güçlü... Tıpkı masallardaki gibi... Ama kendine bile itiraf etmeye korktuğu bir kaygısı vardı: Yeterince cesur değildi! Asla kendi masalının kahramanı olamayacaktı.
Bir gün tuhaf bir şey oldu: Ağabeyleri masallarının içinde birer birer ortadan kayboldular. Tom bir şeyler yapmalıydı. Ağabeylerini bulmalı ve yarım kalan masalları tamamlamalıydı. Ama onun gibi sıradan bir çocuk bir kahramana dönüşebilir miydi?


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır