Kitaplar / Diziler » Hügo Dizisi
  • Hügo'nun Muhteşem Planı
Hügo'nun Muhteşem Planı

Kahramanlarımızın günümüz çocukları ve ergenleri arasında yaygın olan bir sorunları var: “Kısa yoldan ‘para yapmak’ ve teknolojinin onlara sunuduğu ‘nimetlerden’ yararlanmak için anne-baba bağımlılığından kurtulmak.” Hügo ve Nico bu işe çözüm bulmaya çalışırken bekledikleri fırsat ayaklarına geliyor. Yeni öğretmenlerinin düzgün konuşamıyor ve yazamıyor olmasından şüphelenip onun bir ajan olduğuna karar veriyorlar. Bu bilgiyi televizyonlara satıp skandal olacak bir haber karşılığında iyi para kazanabilirler... Ama işler pek de bekledikleri gibi gelişmiyor. Üstelik Hügo’nun dersleri de giderek kötüleşiyor. Hatta nefret ettiği kızdan özel ders almak zorunda kalıyor. Bu tam bir kâbus... Neyse ki Hügo bir süper kahraman... Hem, hayatla mücadele etmek koca kayaları kaldırmaktan, dev canavarlarla savaşmaktan daha zor olamaz öyle değil mi?

Dizi Tanıtım Metni:

Hügo altıncı sınıfa gidiyor. Yetişkin bakış açısından “tipik ergen”, çocuk okur bakış açısından “aynı ben” dedirtecek bir karakter... Dünyanın en muhteşem sporcusu, en yakışıklı ve havalı kişisi olduğuna inanıyor. Annesi, babası, ablası, öğretmenleri, okuldaki öteki çocuklar ve  bir de kızlar... Hepsi de Hügo’nun başını belaya sokması için ellerinden ne geliyorsa yapıyorlar. Tabii en iyi arkadaşı Nico’yu da unutmamak gerek. Nico çılgın fikirler konusunda Hügo kadar yaratıcı.  Kitabın ince bir mizahla örülmüş, güncel bir anlatım tarzıyla işlenen sayfalarından akarken asıl sorunun “ben kimim?” sorusuna cevap bulmak olduğunu düşünüyoruz. Hügo hemen hepimizin benzerini yaşadığı okul, aile ve arkadaş ilişkileri içinde komik olaylar yaşarken aslında kendisi olmaya ve kimliğini bulmaya çalışıyor.

Bu kitap e-kitap olarak yayımlanmamaktadır.​

Bilgilendirme:

E-Kitaplarımızı Android ve iOS işletim sistemlerinde sorun yaşamadan okumak için Google Play Books uygulamasını indirmenizi tavsiye ederiz.

Uygulamayı Android cihazlara indirmek için tıklayın.

Uygulamayı iOS cihazlara indirmek için tıklayın.

 

Hügo'nun Muhteşem Planı

Mavibulut

Yazar              : Sabine Zett


Çevirmen       : Zeynep Alpaslan


Çizer               : Ute Krause


Yaş Grubu     : 9+ Yaş


Barkod           : 9789753101783


Sayfa Sayısı   : 216


Kağıt Cinsi    : 2. Hamur


Cilt Türü        : Karton Kapak


Piyasa Fiyatı:
25.00 TL
Ürün Fiyatı :
17.50 TL

Hemen Kargo

- İlgili Ürünler -


Hügo Dizisi
Hügo'nun Muhteşem Dünyası x 1 adetHügo'nun Muhteşem Dünyası x 1 adet
Kitaplar / Diziler/Hügo Dizisi
17.50 TL + KDV
Hügo'nun Muhteşem Planı x 1 adetHügo'nun Muhteşem Planı x 1 adet
Kitaplar / Diziler/Hügo Dizisi
17.50 TL + KDV
Hügo Havalanıyor x 1 adetHügo Havalanıyor x 1 adet
Kitaplar / Diziler/Hügo Dizisi
17.50 TL + KDV
Toplam : 52.50 TL48.75 TL
 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır