Kitaplar / Diziler » Çoklu Zeka Öyküleri
  • Öykülerle Çoklu Zekâ Etkinlikleri Seti
Öykülerle Çoklu Zekâ Etkinlikleri Seti

Çoklu Zekâ kuramı, pek çok zekâ türü olabileceğini ve bunların her birinin kendine özgü bir biçimde geliştiğini, insanların daha başarılı olduğu değişik alanlar bulunduğunu ve eğitim yaklaşımlarını bu farklı zekâ türlerini dikkate alarak yapmak gerektiğini savunan bir kuramdır.

Toplam 9 kitaptan oluşan, ilkokul 2. ve 3. sınıflara yönelik olarak hazınlanan bu setin amacı çocukların hangi zekâ türüne sahip olduğunu anlamaya yardımcı olmak, içerdiği uygulamalar sayesinde tüm zekâ türlerinde gelişimini sağlamaktır. 

 

Bir çocuğun zekâ alanının tespiti onun doğal ortamında objektif bir şekilde gözlemlenerek davranışlarının değerlendirilmesiyle mümkün olabilir. Öyküyü okuduktan sonra uygulamaları yapacak olan çocuğunuzu gözlemleyiniz. Değerlendirmede size kılavuz kitap yardımcı olacaktır. Gözlemlerinizi değerlendirmenizde yardımcı olacak tabloları kullanınız. Sonuç olarak çocuğunuzun zekâ alanı hakkında bir fikir sahibi olacaksınız. Onun eğitimini yönlendirirken önceliklerinizi onun beklentilerine ve zekâ alanına göre düzenleyebilir, böylece çocuğunuzda var olan potansiyeli iyi değerlendirmiş olursunuz. Bu kutu 8 öykü kitabı ve Çoklu Zekâ Kılavuzu bir arada olmak üzere toplam 9 kitap içermektedir.

Bu kitap e-kitap olarak yayımlanmamaktadır.​

Bilgilendirme:

E-Kitaplarımızı Android ve iOS işletim sistemlerinde sorun yaşamadan okumak için Google Play Books uygulamasını indirmenizi tavsiye ederiz.

Uygulamayı Android cihazlara indirmek için tıklayın.

Uygulamayı iOS cihazlara indirmek için tıklayın.

 

Öykülerle Çoklu Zekâ Etkinlikleri Seti

Mavibulut

Yazar              : Fatih Erdoğan & Keriman Güldiken


Çizer               : Fatih Erdoğan


Yaş Grubu     : 8+ Yaş


Barkod           : 9789753100496


Sayfa Sayısı   : 8 Kitap 32 Sayfa, 1 Kılavuz 64 Sayfa


Kağıt Cinsi    : 1. Hamur


Cilt Türü        : Karton Kapak


Piyasa Fiyatı:
99.00 TL
Ürün Fiyatı :
69.30 TL

Hemen Kargo

- İlgili Ürünler -


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır