Kitaplar / Tür » Etkinlik Kitapları
  • Çocuklar İçin Çizim Teknikleri - Meslekler
Çocuklar İçin Çizim Teknikleri - Meslekler

Bu kitapta çocuklara çizim teknikleri anlatılırken tema olarak meslekler kullanıldı: bebek bakıcısı, aşçı, öğretmen, pastacı, inşaat ustası, doktor, marangoz, müzisyen, terzi, ressam ve daha birçok meslek... Önce bir insanı işinin başında resimliyoruz; üzerinde iş kıyafetleri ve elinde mesleğiyle ilgili bir objeyle birlikte. Sonraki birkaç sayfada ise o meslekle ilgili başka aletler, ortaya çıkarılan ürünler kısa açıklamalarla birlikte resimleniyor.

Dizi Tanıtım Metni:

Etkinlik Kitapları Dizisi sanata ilgi uyandıracak, el becerilerini geliştirecek, doğa sevgisi kazandıracak, çocukların yeteneklerini ve ilgi alanlarını keşfetmelerinde yardımcı olacak kitaplardan oluşuyor. Çocukların yaratıcılığına, araştırma-gözlem yeteneklerine katkıda bulunan, bilgiyi eğlenceli hale getirerek merak duygusunu artıran bu kitaplar çocuklar için harika birer armağan olacak.

Gerek anlatımları gerek resimleriyle özenle seçilmiş bu kitaplar çocukların dünyasını zenginleştirirken büyükleri de fena halde kıskandıracak.

Bu kitap e-kitap olarak yayımlanmamaktadır.​

Bilgilendirme:

E-Kitaplarımızı Android ve iOS işletim sistemlerinde sorun yaşamadan okumak için Google Play Books uygulamasını indirmenizi tavsiye ederiz.

Uygulamayı Android cihazlara indirmek için tıklayın.

Uygulamayı iOS cihazlara indirmek için tıklayın.

 

Çocuklar İçin Çizim Teknikleri - Meslekler

Mavibulut

Yazar              : Rosa M. Curto


Çevirmen       : Keriman Güldiken


Çizer               : Rosa M. Curto


Yaş Grubu     : 5+ Yaş


Barkod           : 9789753101349


Sayfa Sayısı   : 96


Kağıt Cinsi    : Kuşe


Cilt Türü        : Karton Kapak


Piyasa Fiyatı:
45.00 TL
Ürün Fiyatı :
31.50 TL

Hemen Kargo

- İlgili Ürünler -


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır